Rady Osiedli

Zapraszamy na spotkanie prezydenta z mieszkańcami "Starego Miasta"

W piątek, 21 kwietnia, w sali 201 Urzędu Miasta Tarnobrzega przy ul. Kościuszki 32 odbędzie się spotkanie osiedlowe mieszkańców "Starego Miasta" z Prezydentem Tarnobrzega. Zapraszamy wszystkich mieszkańców osiedla, którzy chcą porozmawiać o potrzebach i problemach "Starego Miasta". Prezydentowi towaryszyc bedą także pracownicy magistratu.


 

Osiedlowe spotkania z prezydentem na osiedlu Zakrzów, Podłęże i Serbinów

W imieniu Prezydenta Miasta Tarnobrzega zapraszamy mieszkańców osiedli Zakrzów, Podłęże i Serbinów na spotkania osiedlowe z prezydentem. Będzie to okazja do rozmowy o potrzebach i pomysłach związanych z funkcjonowaniem miasta i osiedla. Obok prezydenta, w spotkaniach uczestniczyć będą także przedstawiciele wydziałów Urzędu Miasta.

Harmonogram niedzielnych spotkań:

Niedziela 26 marca  - godz. 13
OSIEDLE ZAKRZÓW - miejsce spotkania – remiza OSP

Niedziela 26 marca  - godz. 15
OSIEDLE PODŁĘŻE - miejsce spotkania – remiza OSP

Niedziela 26 marca  - godz. 17
OSIEDLE SERBINÓW - miejsce spotkania – Szkoła Podstawowa nr 10, ul. M. Dąbrowskiej.


 

Zebranie Mieszkańców osiedla "Przywiśle"

 

Zarząd Osiedla „Przywiśle” zaprasza mieszkańców naszego Osiedla, zgodnie ze Statutem Osiedla, na Zebranie Mieszkańców w dniu 23 marca 2017 r. (czwartek), o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Kochanowskiego.

Na zebranie Zarząd Osiedla zaprosił Prezydenta Miasta Pana Grzegorza Kiełba, Przewodniczącego Rady Miasta Tarnobrzega Pana Kamila Kalinkę oraz kierownictwo Spółdzielni Mieszkaniowych (S.M.- Siarkowiec, TSM), Policji Miejskiej, Straży Miejskiej oraz radnego Rady Miasta Pana Łukasza Nowaka.

Prosimy o liczne przybycie.

Rada i Zarząd Osiedla „Przywiśle”


 

Zapraszamy mieszkańców Sielca i Ocic na spotkania z prezydentem

 
24 lutego 2017 (piątek) Prezydent Miasta Tarnobrzeg spotyka się z mieszkańcami tarnobrzeskich osiedli Sielec i Ocice. Będzie to doskonała okazja do rozmowy o potrzebach i pomysłach związanych z funkcjonowaniem miasta i osiedla. Obok prezydenta, w spotkaniach uczestniczyć będą także przedstawiciele wydziałów urzędu miasta.

Spotkanie z mieszkańcami osiedla Sielec zaplanowane zostało na 5 marca 2017 roku, godzinę 10.00.
Zaś mieszkańcy osiedla Ocice spotkają się z prezydentem miasta 19 marca 2017 roku o godzinie 15.00.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.