Aktualności

Maciek Grabski stoczy pierwszą w swojej karierze zawodową walkę

10 marca 2022 (czwartek)

Wychowanek Tarnobrzeskiego Klubu Oyama Karate Maciek Grabski stoczy pierwszą w swojej karierze zawodową walkę w kickboxingu w formule K-1 na Gali Real Fight Night, która odbędzie się 2 kwietnia b.r. w Pabianicach. Gala odbędzie się pod patronatem FEN oraz KFN. Przeciwnikiem Maćka będzie utytułowany zawodnik Jenel Fight Club Denis Dąbkowski.

Maciek w swojej amatorskiej karierze w sportach walki był  wielokrotnym mistrzem Polski w karate jak i w kickboxingu, medalista mistrzostw Europy, uczestnikiem Mistrzostw Świata w kickboxingu. Maciek obecnie trenuje w Warszawie w Aligatores Fight Club.

Życzę dobrej, mocnej walki i oczywiście wygranej- będziemy mocno kibicować i trzymać kciuki za wygraną naszego wychowanka.

 Organizator gali ogłosił  iż w walce wieczoru zaprezentuje się pabianiczanin, Marcin Filipczak, który  ma na koncie 7 zawodowych walk w tym 5 wygranych (3 wygrane przed czasem). Filipczak trenuje na co dzień w klubie Octopus Łódź i ma podpisany kontrakt z drugą co do wielkości organizacją mma w Polsce – Fight Exclusive Night

inf. Tarnobrzeski Klub Oyama Karate

Powrót na listę aktualności